: info@tgsbelgelendirme.com | : 0532 136 34 10 | : 0216 327 09 77 English EN Turkish TR

BAŞ TETKİKÇİ EĞİTİMLERİ

Eğitimin Amacı

Yönetim Sistemleri ikinci taraf ve üçüncü taraf denetçileri için bilgi ve beceri kazandırmak ve baş denetçiler yetiştirmek üzere geliştirilmiş bir eğitimdir. Standardın kısa tekrarı, terminolojisi, mevzuat Uyumu, Yönetim sistemi gereksinimleri, denetim tipleri, denetim planlama, denetim için kaynak gerekliliği, denetimlere hazırlık, denetimlerin gerçekleştirilmesi, raporlanması ve takibi ile sürekli iyileşme konuları detaylı ve etkileşimli bir ortamda ele alınmaktadır.

 

Potansiyel Katılımcılar Profesyonel Tetkikçiler;

Belgelendirme Kuruluşu Bünyesindeki Tetkikçiler Bu eğitim belgelendirme denetçileri için yeterlilik, bilgi ve beceri kazandırma amacı ile düzenlenmektedir. Eğitim, katılımcıların etkin denetim yapabilmeleri için gerekli bilgi ve becerileri elde etmelerini sağlamaktadır. Belgelendirme kuruluşları bu eğitimi denetçi ve baş denetçi atamalarında temel şartlardan birtanesi olarak ele almaktadırlar.
 Proje Bazlı Çalışan Tetkikçiler (Dış Tetkikçi) Belgelendirme kuruluşları bu eğitimi denetçi ve baş denetçi atamalarında temel şartlardan bir tanesi olarak ele almaktadırlar. Belgelendirme Kuruluşlarında atama süreçlerini tamamlandıktan sonra uygun görülen tetkikleri katılımları söz konusudur.

Hızlı Teklif

x